Spotkanie jubileuszowe wszystkich grup

Zapraszamy na Jubileuszowe Spotkanie wszystkich grup należących do Fundacji AGAPE w sobotę 14 października brZachęcamy do przybycia również byłych wolontariuszy, przyjaciół i sympatyków Fundacji.

Tym razem spotykamy się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Rozpoczniemy Mszą św o godzinie 11:00 w kaplicy Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia przy klasztorze.

Następnie zapraszamy na obiad i spotkanie w auli Domu Duszpasterskiego na I piętrze.

Ponieważ w tym roku mija 10 lat od powstania Fundacji AGAPE, będziemy dziękowali Bogu za minione lata. Przypomnimy też postać naszej Patronki - Służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej - w programie spotkanie z osobami, które o niej opowiedzą.