Bal Andrzejkowy

Serdecznie zapraszamy na Integracyjny BAL ANDRZEJKOWY, organizowany przez Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie oraz Towarzystwo Ratowania Kultury w Nowej Hucie, w ramach projektu ZATAŃCZ ZE MNĄ (http://www.okn.edu.pl/…/…/zatancz-ze-mna/523-bal-andrzejkowy)

w sobotę 28 listopada 2015 r. w ARTzonie - os. Górali 4, w godz. 18.00 - 22.00.

Do tańca zagra zespół muzyczny FORMAT. Zabawę poprowadzi para wodzirejów. Wieczór uatrakcyjnią tradycyjne wróżby andrzejkowe (np. "lanie wosku") także konkursy z nagrodami, wybór króla i królowej balu oraz poczęstunek.

Cena biletu 20zł od osoby.

Ilość miejsc ograniczona. Konieczne wcześniejsze zgłoszenia e-mailowe (funacjaagape@gmail.com) lub telefoniczne - bezpośrednio do Koordynatora Projektu p.Elżbieta BIELEŃ tel: 696 822 218